Krajiny

Zobraziť všetky »

Poistenie

...obsah článku pro Poistenie (článek ID 466)

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,44 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »

To najlepšie z Talianska

Panoráma Florencie, poznávací zájazd, Taliansko Námestie sv. petra, Vatikán, Rím, poznávací zájazd, Taliansko Fontana di Trevi, Rím, poznávací zájazd, Taliansko Bazilika sv. Petra, Vatikán, rím, poznávací zájazd, Taliansko Palazzo Publico, San Marino, poznávací zájazd, Taliansko Hradný kopec, San Marino, poznávací zájazd, Taliansko Bazilika Republiky, San Marino, poznávací zájazd, Taliansko
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 962017
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Úvod:
7-dňový autokarový zájazd

Perex:
To najlepšie z Talianska - to sú očarujúce Benátky s množstvom palácov a kanálmi s gondolami, nezabudnuteľná Florencia so skvostami renesančného umenia, úchvatný Rím so svetoznámymi pamätihodnosťami a čerešničkou na torte je najvýznamnejšie stredoveké pútnické miesto v Taliansku Assisi a miništát San Marino uprostred divokej prírody.

Ubytovanie:
5x v hoteli 3*.

Stravovanie:
5x raňajky.

Doprava:
Autokarová.

1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy cca o 08:00 h), tranzit cez Rakúsko do Talianska. Príchod do Montecatini Terme, ubytovanie, fakultatívne večera.

2. deň:
Raňajky, presun do Florencie. Prejdeme sa historickým centrom, prehliadneme si Dóm, Palazzo Vecchio na námestí Piazza della Signoria so sochou Dávida od Michelangela, Medicijskú kaplnku, uvidíme známy most Ponte Vecchio s množstvom tradičných zlatníctiev. Popoludní odchod smerom na Rím, ubytovanie v hoteli v blízkom okolí Ríma, fakultatívne večera.

3. deň:
Po raňajkách sa vydáme spoznávať Rím. Začneme v hlavnom meste katolíckej cirkvi, vo Vatikáne. Prezrieme si Námestie sv. Petra s Bazilikou sv. Petra, pričom budeme mať možnosť vystúpiť na kupolu Baziliky, odkiaľ sa ponúka bezkonkurenčný výhľad na Rím i Vatikán. Možnosť návštevy Vatikánskych múzeí (individuálna návšteva) so svetoznámou Sixtínskou kaplnkou. Návrat na ubytovanie, fakultatívne večera.

4. deň:
Raňajky. Spoznáme ďalšie rímske skvosty - Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Fontánu di Trevi, Benátske námestie s pamätníkom Viktora Emanuela II., Španielske námestie so známymi Španielskymi schodmi, Pantheon, námestie Piazza Navona s Fontánou štyroch riek, námestie Piazza Colonna. V popoludňajších hodinách sa presunieme smerom na Perugiu, ubytovanie v okolí, fakultatívne večera.

5. deň:
Po raňajkách sa presunieme do Assisi, najvýznamnejšieho stredovekého pútnického mesta v Taliansku (prehliadka mesta), ďalej budeme pokračovať do San Marina - individuálny program. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie, fakultatívne večera.

6. deň:
Raňajky, odchod do Benátok - mesta, ležiaceho na 118 ostrovoch, vzájomne oddelených kanálmi a pospájaných krásnymi mostami.  Prehliadka mesta: Dóžací palác, Most vzdychov, Námestie sv. Marka s Bazilikou sv. Marka, Hodinová veža, Ponte Rialto a ďalšie. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.  

7. deň:
Návrat na Slovensko v skorých ranných hodinách (cca 06:00 h).


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 5x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK. 
Celková cena nezahŕňa:
Doplatky: za 1/1 izbu 93 EUR, za 5 večerí 82 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.Vstupné do galérie Uffizi 28 EUR, kumulatívna vstupenka vo Florencii (Dóm, baptistérium, Dómske múzeum) 23 EUR (nutné objednať pri kúpe zájazdu). Vstupy, pobytovú taxu, cestovné poistenie. 

Kontaktujte nás

Potrebujete poradit s výberom dovolenky, alebo chcete pravidelne zasielať aktuálne ponuky e-mailom?
Kontaktujte nás!

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Novinky

Spustenie nového webu

1.4.2011  Pripravili sme pre Vás nový web s širokou ...

Rady na cesty

...obsah článku pro Rady na cesty (článek ID 467)

Spolupracujeme

superdomacepotreby.sk
marcinekpartners.sk
regionsnina.sk
astrokarpaty.net