Poistenie

...obsah článku pro Poistenie (článek ID 466)

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,39 HRK
Turecká lira  EUR 6,37 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »

Malta a Gozo

Destinácia: Malta
Kód zájazdu: 961520
Cena od: 699 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

26.09.2019 6 dní 699 € +0 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Rámcový program zájazdu:
1. deň:

Odlet z Viedne prílet na Maltu, transfer do hotela, zoznámenie sa s okolím, nocľah.


2. deň:

Po raňajkách La Valetta, hlavné mesto ostrova na zozname UNESCO s dokonalým systémom opevnenie z polovice 16. storočia, záhrady Baracca s prekrásnym výhľadom na prístav, katedrála sv. Jána, Palác veľmajstrov rádu maltézskych rytierov, sídlo parlamentu a sídlo prezidenta. Popoludní tradičná rybárska dedinka Marsaxlokk, s malebným prístavom s tradičnými farebnými člnmi, plná typických reštaurácií a taverien ponúkajúcich prevažne ryby a plody mora. Návrat do hotela na ubytovanie, nocľah.


3. deň:

Po raňajkách prehliadka prehistorickej lokality s chrámami Hagar Qim a Mnajdra, ktoré patria k najpôsobivejším maltským pamiatkam a sú opradené mnohými záhadami a legendami, tunajšie okolie ponúka tiež nádherné prímorské scenérie. Popoludní bývalé hlavné mesto ostrova Mdina, predstavujúce to najlepšie z historickej Malty. Tunajšie úzke uličky lákajú k prechádzkam, z terasy za katedrálou je úchvatný výhľad na celý ostrov. Ďalej Rabat, v ktorom sa nachádzajú katakomby sv. Pavla a Agáty, v ktorých boli pochovávaní prví kresťanskí obyvatelia ostrova. Zastávka na úchvatných útesoch Dingli. Návrat na ubytovanie, nocľah.


4. deň:

Po raňajkách celodenný výlet na ostrov Gozo. Z trajektu sú pekné pohľady na najmenší ostrov maltského súostrovia Comino. Gozo má svoju typickú atmosféru, podľa legiend ,bol kedysi obývaný nymfou Kalypsó. Medzi najzaujímavejšie atrakcie patrí prehistorický chrám Ggantija , nazývaná aj Veža obrov, prírodný úkaz Modré okno a tzv. vnútorné more. Návšteva hlavného mesta ostrova Victorias, s citadelou a katedrálou. Voľno k nákupom, návrat na ubytovanie, nocľah.


5. deň:

Po raňajkách prehliadka okolia hlavného mesta La Valetty - zábavnej štvrti St. Julian a Paceville, kam sa chodí po večeroch baviť miestna mládež. Mesto Vittoriosa, bývalé sídlo rádu maltézskych rytierov. Popoludní voľno, ktoré je možné stráviť ďalšou prehliadkou La Valetty alebo prechádzkami po nábreží v štvrti Sliema, nocľah.


6. deň:

Po raňajkách osobné voľno, transfer na letisko a odlet do Viedne.

Základná cena zahŕňa:
letenka tam a späť Viedeň - Malta ,transfer z letiska do hotela a späť, 5 x ubytovanie v 3* hoteli, 5x raňajky, sprievodcovské služby

Základná cena nezahŕňa:
príplatok za jednolôžkovú izbu 172 €, komplexné cestovné poistenie, prípadné vstupy , transfer na / z letisko do Viedne a späť, 4x večera v hoteli 63,-€.

Poznámky a informácie:
CK si vyhradzuje právo zmeny programu. CK nezodpovedá za zmeny časov odletov leteckých spoločností.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradit s výberom dovolenky, alebo chcete pravidelne zasielať aktuálne ponuky e-mailom?
Kontaktujte nás!

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Novinky

Spustenie nového webu

1.4.2011  Pripravili sme pre Vás nový web s širokou ...

Rady na cesty

...obsah článku pro Rady na cesty (článek ID 467)

Spolupracujeme

superdomacepotreby.sk
marcinekpartners.sk
regionsnina.sk
astrokarpaty.net