Poistenie

...obsah článku pro Poistenie (článek ID 466)

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,58 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,34 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »

Safari Dvůr Králové, perníková chalúpka, zámok a čarovné Babičkino údolie

Destinácia: Česká republika
Kód zájazdu: 944328
Cena od: 89 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Eurovíkendy

Výber termínu

22.08.2020 2 dni First Minute 89 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Popis a program zájazdu:
Zažite úžasné dobrodružstvo v Safari v Dvůr Králové, navštívte skutočnú perníkovú chalúpku pri Pardubiciach, čarovný zámok Ratibořice, kde sa natáčal slávny film Babička od Boženy Němcovej a prekrásne romantické Babičkine údolie, ktoré patrí k najkrajším výletným cieľom v Čechách. Zájazd je vhodný pre všetky vekové kategórie.

Program :


1.deň :
odchod autobusom v skorých ranných hodinách z jednotlivých nástupných miest. Milovníci perníkových chalúpok a rozprávok sa môžu tešiť na skutočnú perníkovú chalúpku pri Pardubiciach. Dozviete sa niečo o histórii perníkoveho remesla a Pardubického perníku. Privíta Vás ježibaba, od ktorej dostanete perníček, uvidíte viac ako 1000 perníkov z celej Českej republiky prejdete si perníkovu dielňu ježibaby a dostanete sa do medového raja, neba alebo pekla. Ďalej sa vydáte do jedného z najkrajších údolí v Čechách - do Babičkinho údolia, kde navštívite čarovný zámok Ratibořice, kde sa natáčal slávny film Babička od Boženy Němcovej.  Zámok je obklopený prekrásnym a rozsiahlym zámockým parkom, prehliadnete si krásnu záhradu a exotický sklenník. Objavíte známe miesta z knižky Babička, ku ktorým neodmysliteľne patrí mlyn alebo Staré Bielidlo. Odchod na hotel v podvečerných hodinách. Ubytovanie. Nocľah.

2.deň :
po raňajkách zažijete perfektné dobrodružstvo v "africkom" Safari v ZOO Dvůr Králové. Zažijete tu bezprostredný kontakt so zvieratami nielen peši, ale aj špeciálnym Safaribusom. Uvidíte tu zvieratá tak ako v žiadnej inej ZOO a budete sa cítiť  ako v samotnej Afrike. Žijú tu levy, zebry, antilopy, pakone, slony.... Zvieratá budete môcť pozorovať bezpečne vo veľkých výbehoch a pritom na dosah ruky. Obdivovať budete môcť fascinujúci svet koralového útesu, zákutia tropickej rieky, rôzne plazy, zažijete prostredie tropického dažďového pralesa... Očarí Vás aj "Svet dinosaurov" a známy Tyrannosaurus rex a iné modely dinosaurov. Určite nebude chýbať ani jazda na panoramatickom vláčiku. V popoludňajšich hodinách odchod autobusom na  Slovensko. Zmena programu vyhradená. Pokyny k zájazdu obdrží e-mailom každý objednávateľ zájazdu najmenej 7 dní pred odchodom na zájazd.Cena zájazdu zahŕňa:
autobusovú dopravu
1 x ubytovanie v 3* hoteli
1 x raňajky
služby overeného sprievodcu
poistenie insolventnosti CK

V cene nie je zahrnuté:
obojsmerná miestenka - 6 € / osoba ( môžete si vybrať presné miesto na sedenie v autobuse). Miestenky sa dodatočne zajednať nedajú. Prosíme v prípade záujmu si ich zaškrtnúť v objednávkovom formulári a do poznámky uviesť, kde by ste mali záujem sedieť ( napr. na strane šoféra, na strane sprievodcu, ktorý rad...) 
príplatok za jednolôžkovú izbu - 25 € / osoba / noc
prípadná pobytová taxa v hoteli - cca 2 € /osoba/ noc
komplexné cestovné poistenie UNION - 2 € / deň
poplatok za dvoj-sedadlo - 59 € ( v prípade, že chcete sedieť na dvojsedadle sám/sama )
perníková chalúpka - 70 KČ / osoba 
zámok Ratibořice + okruh Babičkino údolie s miestnym sprievodcom - 198 KČ / dospelá osoba, 143 KČ  / deti od 6 rokov, študenti a seniori. Ceny obsahujú rezervačný poplatok, bez ktorého by nebola rezervácia možná. 
ZOO - 195 KČ / dospelá osoba, 155 KČ / deti 4-15 rokov
Safari bus - 60 KČ / osoba
Je potrebné zameniť si peniaze na české koruny.


nástupné miesta a príplatky :
Nitra 7 € (garantovaný zvoz) Sereď 7 € (garantovaný zvoz) Trnava 7 € (garantovaný zvoz) Bratislava 0 € (garantovaný zvoz) Všetky nástupné miesta budú realizované. 


Cestovná kancelária nezodpovedá za presné ceny vstupov, lístkov..., nakoľko sa ceny počas roka menia a CK ich nedokáže ovplyvniť.

Kontaktujte nás

Potrebujete poradit s výberom dovolenky, alebo chcete pravidelne zasielať aktuálne ponuky e-mailom?
Kontaktujte nás!

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Novinky

Spustenie nového webu

1.4.2011  Pripravili sme pre Vás nový web s širokou ...

Rady na cesty

...obsah článku pro Rady na cesty (článek ID 467)

Spolupracujeme

superdomacepotreby.sk
marcinekpartners.sk
regionsnina.sk
astrokarpaty.net