Auto poľský Pena Podložky Auta 6Inch Auto poľský Nárazníkov Pad Auto Auto poľský Pad 130/150 mm


Štítky: carnuba vosk, pad poľský, 40pc nárazníkov pad leštenie, 3 m poľský, auto nálepky, dvere auta peny, penové podložky poľský, akg pena podložky, poľský koliesko, auto pad poľský.

€13.41 €17.88
 • Skladom
 • w235


Nemecko Hubky peny

Tento leštenie podložkou Nemecko hubky pena,Dobrá odolnosť, nie je ľahké poškodenie, dlhej životnosti.

Vysoká Kvalita Háku & Slučky

Vysoká Kvalita Háku & Slučky.Pevne sedí Podklad Dosku bez degumming.

Skosený Okraj Dizajn

Skosený Okraj Dizajn,ktorý sa dá vyhnúť impper manipulácie poškriabaniu vaše auto.

6pcs zmiešané verzia

6pcs zmiešané verzia obsahuje aj 5 ks zmiešané farby pad +1pc Reálne vlna pad

Stredný Otvor Dizajn

Stredný Otvor Dizajn,ktorý môže znížiť množstvo tepla vyrobeného z trenie počas práce.

Zelená Farba-Ťažké Rezanie Pad

Na hrubé rezanie hubky pad môže odstrániť 1200#/1500# brúsny papier značky, hlboké ryhy, pomarančová kôra vyrobené postrekom, a ťažkých vrstva oxidov, na farby povrchu.

Oranžová Farba-Stredné Rezacie Podložky

Na stredné rezacie hubky pad možno odstrániť odlesky vzor vľavo na brúsenie a používa sa s hrubo číslo leštiaci vosk na to, aby účinne odstrániť médium škrabance laku povrchom a stredne ťažké a ťažké farba povrchu vrstva oxidov.

Žltá Farba-Svetlo Rezanie Pad

Zľahka rez hubky pad odstrániť médium škrabance na lakovaným povrchom. Používa sa na stredne leštiaci vosk na odstránenie stredné lak vrstva oxidov.

Modrá Farba-Svetlo Rezanie Pad

Micro-rezanie hubky pad môže odstrániť mierne škrabance na lakovaným povrchom a môžu byť použité s poškriabaniu vosk na odstránenie svetlo lak vrstva oxidov.

Červená Farba-Č Rezanie Pad

Non-rezná sila leštiaci pad, vysoká hustota je vhodný pre krémový vosk, aplikáciu konštrukcie, lakovaným povrchom zníženie zrkadlo tesnenie glazúra práce.

FAQ

Naše Služby

Otázka: FreqAll našich výrobkov môžu byť prispôsobené.Všetky veľkosti,tvary,logá spĺňať vaše požiadavky, pred citovať cenu, sme ocenia, ak môžete poskytnúť informácie nižšie: 1. Podložky typ 2. Materiál štruktúry a hrúbky 3. Pad veľkosť a tvar 4. Farba a rezacie podložky 5. Uveďte, prosím, obrázok alebo kresba vášho loga a balenie. S vyššie uvedené informácie môžeme citovať presnú cenu ihneď.uently Otázka

Značka Príbeh

Značka Príbeh

Hubei Bern Import & Export Co., Ltd sa nachádza v Jingmen City, Hubei Province, to nears Rieke Yangzi tretia najdlhšia rieka sveta. To sa rozkladá na ploche viac ako 4000 štvorcových metrov, a vlastní pokročilé vybavenie a výkonné výrobné kapacity. Venujeme sa na rôzne vonkajšie predmety a nástroje, a veľkoobchod všetky druhy auto starostlivosti riešenia, ako leštiaci stroj, leštenie kolies a relatívna vlna leštenie, pena nárazové vypchávky, auto podrobne nástroje, clay bar mikrovlákna na čistenie, hliny, podložky, atď. Musíme vyrábať & vytvoril auto podrobne produktov na 10 rokov. Všetky naše výrobky sú vysokej kvality s najlepšie ceny a dobre predávať po celom svete. Naše výrobné má kvalitný odborný technický tím, má množstvo skúsených inžinierov, profesionálny produkt dizajnérov. Máme tiež výborný marketingový tím a domáci regionálny kanál partnerov, "customer first" princíp, vždy dať zákazníkov záujmy prvého, úprimne ponúknuť každý z našich zákazníkov najlepšie produkty a služby najvyššej kvality.


 • Materiál: Hubky peny
 • Dizajn: skosený okraj
 • Piesok: Rôzne Tvrdosti
 • Tvar: kruhový
 • Oblek pre: 5in podklad doska
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: HUTU
 • farba: Modrá/Zelená/Žltá/Biela/Červená
 • Vonkajší Priemer: 6inch/150mm
 • Tvrdosť: 30 mm


Allanmaut
2020-10-02
5/5
As always, this supplier sends good quality pads. This time it's the diamond face cut which I believe will provide a good balance of face pressure and heat dissipation.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty