GHXAMP 6J1 Trubice Predzosilňovač Súpravy Rada Hifi Zosilňovač Triedy 6J2 Zosilňovač Žlče Stroj Domáce audio Vyrobené urob si sám


Štítky: v trubice zosilňovač, hifi fet zosilňovač, lz hifi, malé trubičky, predzosilňovač, hifi zosilňovač, fi zosilňovač, hifi, zosilňovač audio, ghxamp ý v ýškov ý reproduktor, zosilňovač pcb gc, ej 6j1.

€10.45 €13.07
  • Skladom
  • w181


Na elektrónky, v obvode sú kompatibilné s 6J1, 6J2, a iné elektronické rúry. Zodpovedajúce elektrónky, za cenu dosky sú dodávané náhodne. Hotové dosky + electron trubice: Hotové doska + dve 6J2 alebo 6J1 electron rúry. Doska kit + trubice: všetky súčiastok na dosky plošných spojov + dve 6J2 alebo 6J1 rúry PCB prázdne stravovanie: prázdny doska, bez častí. J1 Prebiliary Zavedenie nového Výrobku: Napájanie: jeden s AC 12V napájanie, aktuálne požiadavky, 800MA, AC 12V prechádza usmerňovač filtrovanie napätie doubler okruhu, výstup pozitívne a negatívne 28V duálne napájanie do elektrickej rúry. Spracovanie signálu časť: signál je nárazníkový a zosilnený elektronické trubice 6J1 (6J2), a potom použiť pre zosilňovač alebo amp. Signál je napätie signálu, a nemôžete priamo jednotky reproduktory alebo slúchadlá. Doska veľkosť: FR4 obojstranné 75X78X1.6 MM skončil rada výška 55MM Úvod: Tento okruh je trubice buffer pre-štádiu, ktorých hlavnou funkciou je zvýšiť kvalitu zvuku, vyberte drsné digitálne chuť na zdroj zvuku, a robiť hudbu zvuková kvalita viac mäkké a sladké. Zosilňovač má svoje jedinečné "žlč chuť", ktorý môže vytvoriť zvuk teplé a trvanlivé, hudba je dobrá, a atmosféra je dobrá. Jeho významné výhody sú prirodzený zvuk obavy, veľký dynamický rozsah, a dobrá linearita. Kombinácia zosilňovač a zosilňovač môže mať nielen charakteristiky mäkkosť, sladkosť, a transparentnosti, zosilňovač, ale aj robiť hudbu bohatšie. Silná chuť žlče robí hudbu cítiť lepšie a odolnejšie, a celkovú atmosféru a dynamický rozsah, sú aj lepšie. Je to obvod, ktorý je veľmi oplatí pre nadšencov.


  • Číslo Modelu: 6J1 Electron Trubice Hifi Zosilňovač Rada
  • Maximálny Výkon Na Kanál: BEZ NAPÁJANIA
  • Package: Áno
  • Názov Značky: ghxamp


Napísať recenziu

Súvisiace produkty