80ML Dvojité Kávy Hrnčeky Tepelne odolného Borosilikátového Skla Malých Sklenených Šálok S Rukoväť Dreva Zásobník Víno, Káva, Čaj Drinkware


Štítky: drevené šálku kávy nastavenie, deti malé vaničky, dvojité hrnček, šálku kávy zásobník, keramické čaju zásobník, šálku kávy, hrnček krúžok, šálku kávy sklo, bambusové hrnček, dekor zásobník.

€2.73 €4.01
  • Skladom
  • w1184


80ML Dvojité Kávy Hrnčeky Tepelne odolného Borosilikátového Skla Malých Sklenených Šálok S Rukoväť Dreva Zásobník Víno, Káva, Čaj Drinkware

Odrážky:

1、Materiál: Vysoko borosilikátového vysokým teplotám zeleného skla.

2、Spracovanie Technológia: Ručné.

3、Funkcie: Double-layer kungfu čaj pohár, pohár úst je kole pohára telo je double-layer anti-scalding, drevený zásobník je vyrobená z prírodného borovicového dreva.

4、Použitia: je vhodný pre všetky druhy čaju, a tiež na kávu, whisky a pod. To môže byť používané v každodennom živote, kancelárske a bar.

5、Trvanlivé: Tento produkt je Gao Peng kremíkové sklo môže byť priamo umyl do 100 ° C s teplotou varu vody.

Popis:

Materiál: vysoko borosilikátového skla

Spracovanie technológia: ručné

Kapacita: približne 80ml

Funkcie: Double-layer kungfu čaj pohár, pohár úst je kole pohára telo je double-layer anti-scalding, drevený zásobník je vyrobená z prírodného borovicového dreva.

Použitie: je vhodný pre všetky druhy čaju, a tiež na kávu, whisky a pod. To môže byť používané v každodennom živote, kancelárske a bar.

Trvanlivé: Tento produkt je Gao Peng kremíkové sklo môže byť priamo umyl do 100 ° C s teplotou varu vody.

Zoznam:

1* Pohár

1* zásobník Dreva


  • Regionálne Funkcie: Európa
  • Materiál: Sklo
  • Tému: ĽADOVEC
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Joannachylek
2020-10-23
5/5
Good product, only very small

Napísať recenziu

Súvisiace produkty