KELUSHI Optický Adaptér FC Kolo v Jednom Režime Multimode Holé Vlákniny Adaptér


Štítky: vlákno sc, adaptér optický fc, Vlákna, optické tester, ftth, fc vlákniny, holé optický, konektor vlákniny, optický plastové, optický valec.

€7.76
  • Skladom
  • w11257


KELUSHI Optický Adaptér FC Kolo v Jednom Režime Multimode Holé Vlákniny Adaptér

Atribúty Produktu

1. Popis produktu: holé vlákniny adaptér profesionálny trh pre optické testovacie pomôcky, ideálne pre núdzové záchranu a dočasné optického spojenia 2. Ako používať: Pás vlákniny povlak (15-20 mm) a používania alkoholu na čistenie optických adaptéra prepínač tlak sa pomaly tlačil spolu vstupný otvor do projekčná keramické jadro (5-6mm), prepne sa na odpočinok s ruby nôž poškriabaniu spodnej časti vystavenej časť optického vlákna, vlákna prestávka 3. Vlastnosti produktu: Holé Vlákniny Adaptér, Dĺžka 40 MM \ priemer 13MM Cyklus test (-40- + 80 Zmeny Jednoduché a intuitívne ovládanie, tým vizuálne pozorovanie Opakovane, single / multi-mode fiber môžu byť použité Straty, dobrý odraz potlačenie 4. Použitie: Vhodné komunikačné systémy, rýchle dočasné pripojenie optický kábel a LAN Vlákniny Skúšobné Laboratórium Fiber Optics Výrobnej Linky Iných údržba, opravy a inštalačné práce


  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Kompatibilné: Huawei
  • Typ Konektora: SC/FC/ST
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť: fc
  • Číslo Modelu: CRS-FC002
  • Položka Dĺžka: 1m
  • Názov Značky: KELUSHI


Napísať recenziu

Súvisiace produkty