72W 110-240V Nemolight inteligentné ovládanie programu LED Nemo Vysadené akvárium Coral svietidlo Vhodné pre 1200-1400MM akvárium


Štítky: akvárium coral reef led, maxspect skimmer, akvárium koralový útes, tráva na čítanie, orange coral akvária, akvárium led, ryba nemo, coral led, aquario coral led, akvárium.

€187.55 €208.39
  • Skladom
  • w11


Nemolight Inteligentné Naprogramované Vysadené Akvárium Svetlo Morských Koralov Lampa

Predstavujeme Nové Interiérové Svetlo Rozsah!

Veríme, že Nemolight rozsahu najviac vzrušujúce akvarijné osvetlenie narazila na trhu k dátumu! Majú fantastický a rozmanité farebné spektrum, ktoré je plne prispôsobiteľné a kontrolovateľné a je možné nastaviť, aby sa najlepší vo svojej ryby, rastliny, alebo koralov. A nielen, že je farebné spektrum nastaviteľné ale tak je intenzita svetla umožňuje vytvoriť a nastaviť trvanie sunrise), denné svetlo, západ slnka, a svitom. K dispozícii je aj tlačidlo, ak chcete vytvoriť búrky! Približne dvakrát svetelný výkon iných Akvárium LED pás svetla na Nemolight rozsah sa výrazne jasnejšie než iné rovnocenné príkon pásu osvetlenie. Plus, ak to nie je dosť, najlepšia časť o nové Nemolights je, že napriek tomu, že všetky tieto skvelé funkcie a vyšší výkon, sú stále veľmi dobre dostupné.

Elegantný dizajn Nemolight, prichádza na len ½ " hrubé, je jedným z najatraktívnejších svetlá stretnete. Spolu s jeho skvelé vyzerá, jeho silu, výkon a cena je Nemolight jeden z najlepších osvetlenie možnosti pre takmer všetky úrovne nadšenec. Na Nemolight je ponúkaný v 2 verziách (Aqua Marine pre morské akvária a Aqua Fresh pre refugiums, zasadil a sladkovodné nádrže) a sú k dispozícii v 4 rôznych veľkostiach.

18W Nano

36W model odporúčaný pre 24" - 36" (2 až 3 ft) Akvária

54W model pre 36" 48" akvária (3 až 4 metrov) Akvária

72W model pre 48" do 55" akvária (4 ft +) Akvária

Každé zariadenie má držiak s posuvné koľajnice, ktorá vám umožňuje jednoducho upraviť šírku zariadenie.

Každý model ponúka celé spektrum osvetlenia predstavovať 6 rôznych farieb LED je vrátane: biela (na 10 000 k), studená biela (6500k), modrá, tmavomodrá, červená a zelená. Oni tiež majú postavený v 2 kanálový radič programu svetlo cyklov, intenzity a dokonca hromu a búrky.


  • Moc: 72W
  • Šírka: 160MM
  • Fixure: VEKO
  • Druh: ryby


Napísať recenziu

Súvisiace produkty