Jimi JV200 Mini Vozidla Sledovanie v Reálnom čase Anti-theft GPS lokátor Globálne Vozidlo Tracker Pre Truck/Taxi/Motor/Riadenie vozového Parku


Štítky: gp tracker, tk905, keychain mini, tracker vehicl, hračku kamión, fpv hlavu tracker, prihláste taxi, tracker, denim široký, ios gps tracker.

€34.46 €60.47
 • Skladom
 • w10895


1.JV200 Malý a Ľahký, GPS Tracker

JV200 je malý a ľahký, GPS tracker s pevnou GPS sledovanie schopnosť a možnosť pripojenie. Predstavujeme elegantný a kompaktný dizajn, JV200 poskytne podrobnú správu vozidla umiestnení a činnosti. Je to najúčinnejší spôsob monitorovania počas jazdy aktivitu vašich vozidiel.

2.Jimi to Odporučiť

1)v Reálnom čase Presné určenie Polohy - Automatické zobrazenie informácií o polohe, monitorovanie v reálnom čase, GSM/GPS duálny režim polohy, GPS umiestnenie presnosť

3.Kompatibilné S Väčšinou Auto

S vstavaným-in prepínanie napájania JV200 Vozidla GPS tracker podporuje super široký napätie vstupný rozsah:9-36VDC.

4.Prečo si Vybrať Jimi JV200

1)Mediatéka Inteligencie Chipset

Naše JV200 prijať vysokovýkonné spracovanie chipest-MTK6261D. Zároveň znížiť spotrebu energie veľkou rezervou, presnosť polohovania je značne zvýšil.

2)GPS+a-gps+LBS Triple Polohy

Na JV200 podpora GPS,a-gps a LBS triple určenia polohy,keď nie je dobrý signál. To bude nájsť pomocou GPS,ak nemá signál GPS,bude to nájsť cez LIBIER.Triple určenia polohy povoliť umiestnenie byť označila presne a rýchlo.

3)Olej (Cut-off)

Keď telefón prijíma abnormálne alarm, môžeme poslať olej cut-off príkaz na platforme. Uistite sa bezpečnosti vozidla,sledovanie sa môže len uviesť, odrezať, keď sa olej GPS je v platná poloha stav a rýchlosť je nižšia než 20 km/h.

4)batérie zapnutý, bez nabíjačky

Na JV200 prijatím ultra-nízka spotreba energie - batéria napájanie. Výkon batérie spotreba je zanedbateľná a nebude poškodeniu batérie vám umožnia zbaviť sa denné starosti opakovane.

5)Jednoduchá A Rýchla Inštalácia

Na JV200 pomocou batérie je výkon, bez nabíjačky, to môže byť používaný po sieťový kábel pozitívne a negatívne elektródy je prepojení na skladovanie batérie. Inštalácia je veľmi jednoduchá,dosiahnuť plug a tracker.

6)Vozidla Proti krádeži, Mobil Alarmujúce

Keď zlodeji nelegálne ukradnúť batérie, vypáčte auto, ukradnúť peniaze, kliknite, presuňte, a tak ďalej. Naše JV200 Vozidla GPS tracker bude poplachovú správu na váš mobilný telefón. Nech sa váš pokoj ísť von a zostať s vami rád kedykoľvek a kdekoľvek.

7)Vibrácií Budíka

Keď vozidla je vypnuté napájanie (ACC VYPNUTÉ) pre viac ako 10 minút (settable), Na JV200 bude aktivovať bezpečnostný alarm.V prípade, ak zariadenie je vibrated alebo presunutý neočakávane,pošle alarm správy pre platformu a budenie SMS na prednastavené SOS číslo.

8)Pohybe Alarm

Keď vaše auto je preč prijali dopravnej polície alebo zlodej, na JV200 bude posielať pozíciu presunúť poplachovej informácie na telefóne skontrolujte, či je vaše auto v bezpečí.

9)Cez Rýchlosť Alarm

Keď auto sa pohybuje nad obmedzenou rýchlosťou v priemere v obmedzenom časovom období,prístroj bude odosielať na rýchlosti alarm SMS na používateľa.Týmto spôsobom môžeme venovať pozornosť použitia vozidla a vyhnúť sa nečakanej nehode.

10)Drôt Cut-off Alarm

Keď na dodávku elektriny zo zariadenia je odrezať,bude aktivovať cut-off alarm. V tomto prípade JV200 pošle súvisiace SMS na čísla SOS a vytočiť čísla v kruhoch.Hovor bude udržuje 3 slučky.

Informácie o produkte

Sledovanie platforme - tracksolid

Najlepšie služby pre vás


 • Sutiable pre: K dispozícii len pre 2G SIM karty
 • Presnosť Polohy: menej ako 10 metrov
 • GSM Frekvencie: 850/900/1800/1900 MHz
 • Špeciálne Funkcie: Diaľkové Ovládanie
 • Výrobca: concox
 • Položka Veľkosť: 14 *9.5*4.2 Cm
 • Názov Značky: tourrun
 • Softvér Na Sledovanie: www.tracksolid.com
 • Veľkosť Obrazovky: Žiadne Obrazovky
 • Gps Modul: Áno
 • Hmotnosť: 195g
 • GPS typ: GPS Tracker
 • Názov Modelu: jv200
 • Certifikácia: FCC
 • Pôvod: CN(Pôvodu)


Greenevladimir
2020-11-14
5/5
very very good
Lado Kuchava
2021-01-05
5/5
Thanks product is very convenient and beautiful
Vikingkid36
2020-11-30
5/5
very good
Fabiola Falchi
2020-12-26
5/5
Working well, and ending material quality, arrived very quickly

Napísať recenziu

Súvisiace produkty