ALFA medi hriadeľ PUSH-PULL prepínač Gitary, Basy Potenciometrov volume a tone kontroly A250K B250K A500K B500K


Štítky: a250k potenciometer, most guyker, potenciometer multi, a500k potenciometer, itel p36 pro, b500k potenciometer prepínač, b10k, lano prepínač, potentiomet, basovú gitaru, potenciometrov.

€4.31 €4.90
  • Skladom
  • w10821


ZAVEDENIE NOVÉHO VÝROBKU :

POLOŽKY: Alfa Medi push pull prepínač

VÝROBNÉ MIESTO: vyrobené v kórei

Každý produkt je s jedným orechy a jednej podložky.

Informácie O Zákazníkoch

1.Fotografie produktov do siedmich dní po odoslaní sa, prosím, uistite sa, že dodaciu adresu je správne. Naše výrobky sú nové produkty, tam bude pracovať personál, množstvo a kvalita pred odoslaním, prosím zákazníkov v pohode.

2.Ak tento článok používa EMS. osloviť väčšinu krajín v rámci 7 do 15 pracovných dní. To je pre USA. KANADA. AUSTRÁLIA. . Pre ostatné krajiny. môže to mať viac času, aby sa dospelo.

3.Kladieme veľký dôraz na každý jeden z vašich spravodlivé hodnotenie, ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dať chválu, podporujú nás, boli by sme veľmi vďační. Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, komunikovať s nami, verím, že akékoľvek rozumné problémy sme mohli rýchlo vyriešiť, prosím, neponáhľajte sa, aby nám zlé recenzie.

4.Kladieme veľký dôraz na každý jeden z vašich spravodlivé hodnotenie, ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dať chválu, podporujú nás, boli by sme veľmi vďační. Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, komunikovať s nami, verím, že akékoľvek rozumné problémy sme mohli rýchlo vyriešiť, prosím, neponáhľajte sa, aby nám zlé recenzie.

5.Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.


  • Názov Značky: guyker
  • Druh: Potenciometrov
  • Číslo Modelu: Push-Pull


Zaebiwka
2020-12-24
5/5
good item, as advertised

Napísať recenziu

Súvisiace produkty